Kadaka tee 7, Tallinn
+372 533 22 433
09:00 - 21:00
Pick-Up
Information
Broneering
datepicker
Return
Information
Broneering
datepicker
Other
Information
Broneering

A Autorent - Parimad rendiautod Tallinnas

Tänapäeva kiire ja toimeka elutempo juures on äärmiselt oluline - võimekus olla paindlikult mobiilne ning mootorsõiduk on selleks üsnagi asendamatu abivahend. A Autorent on võtnud oma missiooniks ning südameasjaks luua keskkond, kes meie kliendid oleksid alati õigel ajal õiges kohas ja seda kõike mugavalt ja soodsalt.

Autorent on säästlik ning mugav lahendus mistahes transpordi murele

Kõik meie autod on alati korrapäraselt hooldatud ning tehniliselt kontrollitud, et teie sõidud saaksid kulgeda muretult. Hoolitseme üheselt oma sõidukite kui klientide eest jäägitu pühendumuse ja lugupidamisega. 
 A Autorendi rendipargist leiab laia valiku rendiautosid. Ning tulevikku ja keskkonna väärtusi silmaspidades, oleme otsustanud samm sammu haaval asendama fossiilsetel kütustel töötavaid masinaid alternatiivkütustel toimivate sõidukitega, et muuta enesegi jalajälge olulisemalt rohelisemaks.

 Rendiauto pakub soodsat ja mugavat võimalust kasutada autot just siis kui teil on seda vaja. Meie rendipark on koostatud erinevate klientide soovidest ja vajadustest lähtuvalt. Sealt leiab nii väikeautosid kui suuremaid pereautosid ja linnamaastureid. Rendiperioodid on äärmiselt paindlikud, rentida võib alates 1 tunnist kuni mitmete kuude või lausa aastateni.
 Minivan Rental pakub võimalust kõigile neile, kes vajavad oma teekonnal rohkelt ruumi või neile kellel teeliste hulk veidi suurem kui tavalisse autosse võiks mahutada. Meie väikebussid mahutavad lahkelt 9 inimest koos juhiga ning varustatud kõigega, mis üheks meeldivaks teekonnaks võiks minna vaja. Väikebussirent on mugav lahendus sõitmiseks pere või sõpruskonnaga puhkusereisile või avastamaks Euroopa kaugemaid nurki.
Cargo Van Rental pakub laias valikus kaubikuid, et ka suuremad ja toekamad asjad saaks veetud. Meie rendpargis on esindatud Fiat Doblo väikekaubikud pisematele asjadele kui Fiat Ducato suured kaubikud mõõdus L4H2 ja L4H3, et ka kõige suuremad veosed saaks hõlpsalt tehtud.
 Taksorent – Ühtlasi oleme toetamas innovasiooni ühiskonnas ning pakkumas kõigile jagamismajanduse huvilistele sõidujagamisteenuse osutamiseks sõiduautosid
A Autorent - Sinu kindel partner liikumises!
Image
Best Price & Quality Ratio
Image
Well Maintained fleet
Image
Friendly Customer Support
Image
Unlimited Mileage
Image
Civilian insurance included

Partners:

VAV Grupp Oü® 2019
en_GBEnglish
etEstonian en_GBEnglish