Kadaka tee7, Tallinn
+372 533 22 433
info@aautorent.ee

Car rental for Business

A autorent pakub äriklientidele suurepärast võimalust haarata kontroll kulude üle ning optimeerida kogu ettevõtte transpordi lahendused. Pakkudes kvaliteetseid ja läbi mõeldud teenuseid, loome ettevõtetele lisandväärtust, mis annab neile eelise mis tahes turuolukorras.

Paindlikke lahendustega pakume äriklientidele kõiki meie autoparki kuuluvaid rendiautosid, täpselt vastavalt ettevõtte vajadusi arvesse võttes. Olgu selleks mõned päevad nädalas või mitmete kuude, isegi aastate pikkune rendiperiood. Auto tagastamine ja väljastamine toimub kiirelt ning vastavalt vajadusele. Võimalik on volitada auto konkreetsele töötajale kasutamiseks kui ka mitmetele erinevatele töötajatele.

Kogu rendiperioodi vältel hoolitseme meie selle eest, et auto vastaks alati kõigile tehnilistele tingimustele ning saaks õigeaegselt hooldatud või oleksid alati all hooajale vastavad rehvid.

Samuti on kogu rendiperioodi vältel kõik sõidukid kindlustatud nii kasko kui ka liikluskindlustusega. Ja õnnetusjuhtumite korral abistab autoabi ning kõikide kahjujuhtumite korral abistame nende menetlemisega ning vajadusel pakume asendus sõiduki.

Äriklientide rentimised saab kenasti ja mugavalt koondatud ühtsesse ja kuupõhisesse arvesse, muutes ka suhtluse raamatupidamisega lihtsamaks. Ühtlasi ei kajastu autorent bilansis kohustuse, vaid tegevuskuluna. Andes võimaluse kontrollida ettevõtte finantse paremini.

Ärikliendi eelised:

* Lihtne ja soodne arvepidamine
* Hooldused ja remondid hinnas
* Alati garanteeritud sõiduk
* Paindlikud tinimused
* 24/7 teenindus

Rendiauto valik:

Partnerid:

en_USEnglish
etEstonian en_USEnglish