Kadaka road 7, Tallinn
+372 533 22 433
info@aautorent.ee
A Autorent - Toyota Corolla

AUTORENT

Meie suur valik uusi ja mugavaid sõiduautosid pakub võimaluse kõigil soovijail
leida endale sobivaim rendiauto igaks elu juhtumiks.

A Autorent - Väikebussi rent

VÄIKEBUSSI RENT

Vaja mahutada suurem seltskond ratastele või soovite lihtsalt rohkem ruumi kuniks teel? Meie rendipargis on hoolega valitud väikebussid, mis tagavad muretu teekonna kõigile.

A Autorent - Kaubiku rent

KAUBIKU RENT

Soovid vedada suuregabariidilisi veoseid ja suuremaid koguseid ühe korraga? Meie kaubikupark on koostanud täpselt nii, et seal oleks alati piisava kaubaruumi suurusega kaubikud.

A Autorent rendiautod:

Plaanid roadtrip´i? Soovid veeta nädalavahetuse avastades eestimaad? Vajad asendusautot?

Autorent on mugav ja lihtne viis kasutada sõiduvahendit täpselt siis kui seda soovid või on vajad ning maksta ainult kasutatud perioodi eest. Säästes nii aega kui raha, sealjuures olles täiel veendumusel, et teie kasutuses on parim tehnika, mis on kindlustatud ning tehniliselt kontrollitud. A Autorent on pikaajalise kogemusega Eesti autorendi ettevõte, mille sooviks on olla parimaks partneriks transpordi vallas. Aidates leida lahendusi mistahes ootamatustele või muredele. Meie rendipark ja teenuste valik on koostatud just arvestades kõiki meie klientide vajadusi ning soove. Kasutame rendipargis ainult parimaid, uusi ja mugavaid sõidukeid, mis on loodud mõõtma maanteemeetreid.
Kõik meie sõidukid vastavad alati kõigile kehtivatele reeglitele, tehniliselt kontrollitud ning on kindlustatud nii kasko kui ka liikluskindlustusega.

A Autorent - tingimusteta parim autorent Tallinnas.
Oleme toeks sulle sinu teekonnal.

A Autorent

Mugav ja Sõbralik
teenindus

A Autorent

Alati
parimad hinnad

A Autorent

24/7
Kindlustused & Autoabi

A Autorent

Tehniliselt
korras ja kontrollitud

etEstonian
en_USEnglish etEstonian